Biorezonans İle Alkol Bırakmak Mümkün mü?

Biorezonans İle Alkol Bırakmak Mümkün mü?

Biorezonans her geçen günde daha da popülerleşen alternatif terapi yöntemlerindendir. Bu terapi yöntemleri ile vücutta meydana gelen pek çok şikayetin çözülmesi yolunda önemli adımlar atılabilir. Rahatsızlıkların hafiflemesi, yatıştırılması ve belki iyileşmesi için birçok için biorezonans terapisi yoluna başvurur. Biorezonans terapisinde yaş sınırı olmaması, tehlikeli ve sakıncalı yanlarının bulunmaması çok daha fazla kişinin bu yöntemleri denemesini mümkün kılar.

Biorezonans terapisine başvurmak isteyen kişiler bu yöntemin hangi şikayetler ve rahatsızlıklarda kullanılabildiğini merak eder. Biorezonans terapisi bir frekans ve enerji uygulaması olduğu için etki alanı oldukça geniştir. Birbirinden oldukça farklı şikayetler için biorezonans terapisini tercih etmek mümkün olur. Özellikle bağımlılıklardan kurtulma ve kötü alışkanlıkları değiştirme konusunda biorezonans terapisi sıklıkla tercih edilir. Yeme alışkanlıklarını değiştirerek kilo vermek isteyen kişiler, sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler bu alternatif tekniğine başvurabilir. Biorezonans ile alkol bırakma da oldukça mümkündür. Alkol alışkanlığı da ilerleyen seviyelerde bağımlılığa dönüşebildiği için ciddiye alınması gereken bir konudur. Biorezonans terapilerinin alışkanlıklar ve bağımlılıklar üzerinde uygulanabiliyor olması da biorezonans ile alkol bırakma terapilerini mümkün kılar.

Biorezonans İle Alkol Terapisi Nasıl Yapılmaktadır?

Biorezonans ile alkol bırakma terapisi var mıdır? Sorusunun yanıtı açık ve net olarak evettir. Bu noktada pek çok insanın aklına şu soru gelir. Bu terapi nasıl yapılır? Kişiler biorezonans ile alkol bırakma konusunda nasıl adımlar atabilir? Bu soruları da yanıtlayarak akıllardaki tüm merak edilenleri aydınlatalım. Biorezonans daha önce de belirttiğimiz gibi bir enerji uygulamasıdır. Frekanslar aracılığıyla vücuttaki alışkanlıkların ve bağımlılıkların değişmesini hedefler. Alternatif bir yöntem olarak biorezonans ile alkol bırakma terapilerinde kişilere alkole karşı geliştirdikleri alışkanlık ve bağımlılık enerjileri değiştirilerek geri gönderilir. Bu şekilde kişi vücudundaki yanlış frekansların düzeltilmesi hedeflenir.

Biorezonans ile alkol bırakma terapisinde kişiler biorezonans cihazına elektrot adı verilen aparatlar ile bağlanır. Bu bağlantı ağı sayesinde frekans gönderimi süreci gerçekleşir. Vücuda bir zararı olmayan bu uygulama ile kişilerin maruz kaldıkları radyasyonun elimizde gün boy gezdirdiğimiz cep telefonlarının yaydığı radyasyonun binde biri olduğu söylenir. Bu hali ile de güvenilir bir uygulamadır.

Biorezonans ile Alkol Bırakma Terapisi Kaç Seans Sürmektedir?

Biorezonans ile alkol bırakma terapisi seanslar halinde kişilere uygulanır. Biorezonans ile uygulanan tüm süreçlerde terapi şekli seanslar biçimindedir. Pek çok kişi de şikayeti ne olursa olsun henüz ilk günden kaç seans alırsa terapisinin sonuçlanacağını merak eder. Bu nedenle biorezonans ile alkol bırakma terapilerinin de kaç seans sürdüğü en çok merak edilen konular arasındadır. Biorezonans ile alkol bırakma terapilerinde de henüz terapilere başlanmadan net olarak bir rakam vermek ve süre tayin etmek mümkün değildir. Bunun nedeni alternatif yöntem olan biorezonans ile alkol bırakma uygulamalarının her kişinin alışkanlıkları, psikolojik bakış açısı gibi etkilere göre farklı seviyelerde sonuç vermesidir.

Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse bir kişi beş yıldır alkol tüketiyor olsun. Bir başka kişi ise 10 yıldır alkol tüketiyor olsun. Alışkanlığın bağımlılığa dönme seviyesi incelenirse muhtemeldir ki 10 yıldır alkol tüketen kişinin bu maddelere bağlılığı çok daha fazladır ve muhtemelen çok daha fazla biorezonans ile alkol bırakma seansı alması gerekir. Aynı şekilde kişilerin psikolojik yapıları, bakış açıları da terapiden etki alma konusunda önemlidir. Pozitif bakış açısı, güven ve mutluluk hisleri süreci çok daha kolay ve konforlu hale getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir