Biorezonans Terapisi ile Kilo Verme Seansları

Kilo Verme Amaçlı Rezonans Terapileri

Kilo verme maksatlı yapılan rezonans terapilerinde kişinin gereksinimlerine göre birkaç farklı terapi formunu bir arada kullanmaktayız. Biorezonans terapisini, sigaraya ve gıdalara karşı olan bağımlılıklara yönelik uygulamaktayız. Kişide bağımlılık ve benzeri durumlara sebep olan maddelere göre uygulanan bu terapi, ilgili maddeye özgü elektromanyetik frekansların bedenden silinmesidir. Gıdalar üzerinden uygulanan bir bağımlılık tedavisi olan bu işlemde karbonhidrat grubu besin maddeleri üzerinden terapi uygulandığı için iştahta azalma olur ve kişi daha kolay doymaya başlar. Böylelikle kişinin tükettiği besin miktarı da, büyük çabaya gerek kalmadan otomatikman azalmış olur.

Biorezonans ile Zayıflama Terapisi Etkili midir?

Biorezonans zayıflama konusunda etkili bir terapidir; çünkü süreci daha da zorlaştırdığı bilinen durumları ve sorunları hedefleme konusunda size yardımcı olur.

Terapi sırasında vücudunuz sürekli izlenir ve vücuttan yeni elektromanyetik dalgalar geçirilir. Bu, metabolizmanızı iyileştirmenize ve kilo almanıza neden olabilecek hormon sorunlarını düzeltmenize yardımcı olabilir. Temel olarak, vücudunuzu hemen detoksifiye etmeye ve kendini iyileştirmeye başlayan bir araca dönüştürürsünüz.

Bununla birlikte, bunun da ötesinde, biorezonans ile zayıflama terapisinin faydaları genellikle basit bir kavrama indirgenir: bilgi.

Günün sonunda, vücudunuzun ne yaptığı hakkında bilgi ediniyorsunuz. Her şeyin nasıl çalıştığını ve belirli stresörlere ve dış etkenlere nasıl tepki verdiğinizi görebilirsiniz. Bu, zayıflama söz konusu olduğunda en iyi kararları vermenizi sağlar. Bu bilgi, olumlu değişiklikler yapmak için çok önemlidir, bu nedenle birçok insan biorezonansı bu önemli bilgiyi elde etmenin bir yolu olarak kullanır.

Peki, biorezonans terapisi zayıflamaya yardımcı olabilir mi? Kesinlikle, evet olabilir. Çeşitli farklı durumlarda kullanılabilen etkili bir araçtır. Zayıflamaya yardımcı olmak için teknolojiyi kullanabilmek, insanların zayıflamaya yönelik proaktif bir duruş sergilemeye başlayabileceği anlamına gelir. Bu, uzun bir süredir uyguladığımız bir şey ve bu yöntemi bir zayıflama yöntemi olarak kullanmanıza yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek biorezonans ile zayıflamak için bu süreci nasıl kullanabileceğinizi sormak.

Biorezonans Terapileri ile Hangi Gıdalar Azaltılır?

Hamur işleri: Unlu gıdalar üzerinden uygulanan rezonans terapileriyle bu gıdaları tüketme isteği azaldığı gibi, bu besinlerden kaynaklı sağlık problemlerinde de düzelme olabilmektedir. Bu sebeple unlu gıdalar üzerinden gerçekleştirilen rezonans terapileri sayesinde migren, psikoloji sorunlar, halsizlik, kronikleşen bağırsak problemleri gibi pek çok sağlık sorununda fark edilir seviyede düzelme görülebilmektedir. Bu seanslar kişinin hamur işlerine olan düşkünlüğünü azalmanın yanı sıra iştahı da azalttığından, glüten intoleransından kaynaklı sorunların çözümüne yardımcı olur ve dolayısıyla metabolizmanın desteklenmesini sağlar.

Şekerli Gıdalar, Tatlılar: şekerli besinler sigara ve diğer benzer maddeler gibi bağımlılığa sebep olur. Düşkünlük, çok yeme ve çok sevme gibi haller terapiyle ortadan kaldırılabilir. Şekerin beden dengesini değiştirdiğini, insülin dengesini bozmak suretiyle bedenin daha fazla enerji depolama eğilimi göstermesine yol açtığını biliyoruz. Tatlılar ve şekerli gıdalar üzerinde yapılan terapi, bu tip gıdaların tüketimini otomatik olarak azaltır. Terapi alan kişilerde eskiden olduğu gibi şeker düşmelerinden kaynaklı sorunları yaşamamaları, rezonans terapisinin enerjetik dengeyi kurmasıyla elde edilen sonuçların yalnızca biridir.

Çikolata: Bu terapilerle çikolata bağımlılığı da giderilebilmektedir.

Yüksek Şekerli Meyveler: Terapiyle çok sevme ve düşkünlük halleri ortadan kaldırılabilir.

Tuz: Diğer gıdalarla beraber tuz üzerinden gerçekleştirilen terapi kişinin tuza olan düşkünlüğünü giderebilir.

Kahve: Kahve alımı, bu terapiler sayesinde otomatikman azaltılabilir.

Süt Ürünleri: Gluten içerikli gıdalarla beraber süt ürünleri ikinci büyük intolerans grubunu oluşturur. Temel nedense kişinin küçük yaşlardan itibaren süt ve süt ürünlerini tüketmesidir. Gluten gibi birçok sağlık sorununun temelinde yatan gizli nedendir. Gluten’e benzer şekilde süt ve süt ürünleri üzerinden gerçekleştirilen bu terapiler sayesinde sağlık sorunlarında önemli oranda iyileşme görülebilir.

Diğer Gıdalar: Bireyin aşırı miktarda tükettiği ve düşkünlüğünün fazla olduğu her türlü gıda sorununda biorezonans terapisi kullanılabilir. Zayıflama ve iştahı düşürme için çoğunlukla iki seans önerilir.

Minimum 4 seans

Unlu mamuller, pasta ve börekler, ekmek, hamburger, pasta, tatlı ve çikolata gibi karbonhidrat grubu ürünlere karşı düşkünlüğünüz varsa size bu gıdalar üzerinden gerçekleştirilen bir seans öneririz. Bu uygulama, sigara bırakma terapilerinde olduğu gibi problemli gıda grubuna göre gerçekleştirilmektedir.

Modern çağda kötü karbonhidratların tüketiminin son derece yüksek olduğunu görüyoruz. Hamur işi, ekmek, makarna, pilav benzeri karbonhidratların yarattığı bağımlılık herkeste az veya çok oranda mevcut. Alkol ve sigara bağımlılığında kullanıldığı gibi, rezonans terapileri kilo verme uygulamalarında da aynı şekilde kullanılır ancak farklı olarak alkol ya da sigara değil, kişinin düşkün olduğu ve fazla tükettiği kötü karbonhidrat grubu gıdalar kullanılır. Uygulamalarda biorezonans cihazına sorunlu yiyecek maddeleri konur ve kişiden, cihazın elektrotlarını tutması istenir. Bu uygulamada sakinleşme ve rahatlamadan başka bir şey hissedilmemektedir. Sigara bırakma uygulamalarına benzese de, cihazın içine sigara yerine gıda maddelerinin konmaktadır ve bu seans 5 gün sonra tekrar edilmektedir.

Kilo Verme Seansından Sonra Nasıl Hissedeceğim?

İlk seansın tamamlanmasından sonra herhangi bir çaba harcamaksızın yediğiniz miktarda azalma olduğunu ve iştahınızın belirgin düzeyde azaldığını göreceksiniz. Yediklerinizin miktarını otomatikman azaltan bu terapinin asıl etkisi ise ikinci seanstan sonraki günler ve haftalarda görülecektir. Artık ekmek, makarna, tatlı, çikolata ve hamur iş gibi besin maddelerini eskisi gibi sıkça aramadığınızı fark edersiniz. Bu süreç otomatik olarak gerçekleşecek, dolayısıyla diyet yapıyor hissine ve stresinde kapılmadan yediklerinizin azaldığını göreceksiniz.  Bu terapileri alan hastalarımızda, birbirinden bağımsızmış gibi görünen pek çok sağlık sorununda azalma yaşandığını ya da ortadan kalktığını tespit ediyoruz. Şeker düşüşlerinin azalması veya ortadan kalkması, migren ataklarının seyrekleşmesi, menapoz şikayetlerinin gerilemesi, uykusuzluk sorunlarının azalması, sabah yorgunluğundan kurtulma gibi sonuçlar terapilerle elde edilen pozitif etkilerdendir. Terapiden sonraki ikinci haftadan itibaren kendinizi daha hafif, uykularınızın düzenli hale geldiği için enerjik hissedersiniz. Vücut ağrılarınızın azaldığını ve ruh halinizin daha pozitif olduğunu görebilirsiniz.