Bioenerji Nedir?

Doğal nitelikte enerji olan bioenerji canlılarda ve insan bünyesinde bulunmaktadır. Bir bakıma, yaratılıştan tüm kâinata ve canlı organizmalara geçen hayatın kaynağıdır. İnsan vücudunu bütün olarak ele alan bioenerji, çeşitli enerji dengesizliklerine destek olarak kullanılır ve dolayısı ile bağışıklık güçlenmiş olur. Bu noktada bioenerji sayesinde vücuda denge getirilmiş olunur.

Günlük hayatımızda bioenerji dengemizi en iyi seviyede tutmamız gerekmektedir çünkü verimli çalışma, stressiz yaşayabilme, hedefe odaklanabilme ve hayat enerjisi için bu durum zorunluluktur. Maalesef biz istemesek de gün içerisinde bazı anlarda dengemiz bozulabilir. Bunu birçok sebebi vardır: yaşanılan ortamlar ( kirli hava, yapay gıdalar ve maruz kaldığımız dalgalar vs.) hayat standartlarımız ve şartlarımız (stres, sosyal çevremiz, sanat ve spora zaman ayıramama vs.), duygularımızı ( panik, endişe, korku vs.) kontrol edememek bu dengenin bozulmasının başlıca sebeplerindendir. Eğer günlük yaşamdaki dengemizde biz bozulma olursa vücudumuz bizi bu konuda kendiliğinden uyarıyor. Uyku bozukluğu, aşırı terleme, yorgunluk ve halsizlik, çabuk sinirlenme, memnuniyetsizlik gibi durumlar artık sık karşılaştığımız durumlar olmaktadır. İşte tüm bunların esas çıkış noktası bioenerji ile alakalıdır ve bioenerji dengesinin kısa sürede tekrar kurulması gerekmektedir.

Alfa Bioenerjinin Genel Faydaları:

• Bağışıklık sistemini güçlendirerek, zindelik sağlar.
• Vücuttaki kan akışını hızlandırmada etkilidir.
• Metabolizma hızını arttırır.
• Kronik yorgunluk şikayetlerinde oldukça etkilidir.
• Ruhsal ve zihinsel blokajları ortadan kaldırmada etkilidir.
• Her türlü akut ya da kronik ağrı durumlarında etkilidir.
• Fiziksel, ruhsal, zihinsel ve enerjetik olarak bütüncül bir terapidir.

Merkezimizde ya da uzaktan uyguladığımız teknik Alfa Bioenerji tekniğidir.

Çok güçlü bir enerji yöntemi olan bioenerjiyi almak için önce ona inanmak gerekmektedir. Bu seansı alanların çok kısa süre içinde netice aldığını, şikayetlerinin neredeyse bittiğini ve benzeri birçok sorunun hızla sonlanmaya başladığını görmekteyiz. Ayrıca, bioenerji dengesi, kişiyi fiziksel olarak koruduğu gibi ruhsal olarak da korur.

Uzman bioenerjist adeta mercek gibidir, bioenerjiyi toplar ve onu yoğunlaştırır. Daha sonra da seans talep eden kişiye 20-30 cm uzak mesafeden aktarım yapar.

Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine en etkili şekilde hitap eder.

Bioenerji alanında uzman kişiler adeta uyduya benzemektedirler. Evrendeki enerjiyi alır, seans görecek kişi için uygun duruma getirir ve ona yansıtırlar. Örneğin, bir TV izlerken görüntü alır ve ses duyarız. Ses ve görüntü normalde vardır ancak bunu evimizde alabilmek için mutlaka bir cihaza ihtiyaç duymuşuzdur. İşte bioenerji uzmanı tam olarak budur.

Bioenerji sürecinde ilaçlar veya cihazlar kullanılmaz. Uzman, avuç içi tabir edilen yerden kişinin vücuduna el değmeden pozitif enerji göndermektedir. Pozitif enerji vücuda girip yayılınca negatif enerji vücuttan atılır. Böylece denge sağlanmış ve sağlıklı bir yaşam için iyi bir adım daha atılmış olunur.

Seanslarımızın tamamı Alfa Bioenerji uzmanı Kerem Koryürek tarafından uygulanmaktadır.

Bioenerjinin farkına varmak için seanslara katılmanız gerekmektedir. Seanslara katılmadığınız durumunda bioenerjiye inanır ancak onun farkına varmayan bir birey olurusunuz. Siz, inanmanın da ötesine geçerek bionerjiyi bizzat hissedin!

Eğer bioenerji senaslarını alırsanız bunun bedeninize ve ruhunuzsa çok iyi geldiğini fark edeceksiniz.

Alfa Bioenerji tekniği, Rus, Kaman, Çin ve kadim  bioenerji tekniklerinin ruhunu da içinde barındırmaktadır.

Bioenerji seansı süre olarak ortalama 45 dakikadır ve bölgesel bir uygulama değildir. Sizin şikayetiniz ne olursa olsun bioenerjist tüm vücuda terapi yapar. Şifayı bölgesel sorun değil vücudun tamamı alır. Kişi enerjiyi aldıktan sonra bu enerji hemen tükenmez, haftalarca vücudunda kalır. Seanslar birlikte şifalanma süreci başlar ve zamanla en iyi seviyesini bulur.

Alfa Bioenerji ile uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz. Kişide şifa süreci devam eder. Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.