Bedensel, Zihinsel ve Duygusal Problemlerde Kullandığımız Cihaz SCIO nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Uzmanı ve eski NASA bilim adamı Profesör Bill Nelson tarafindan tasarlanmış olan bir sistemdir.

Scio insanlardaki enerjetik sorunları bulan, ileri bir teknoloji cihazıdır. Scio ile 4 dakikada insan vücudu taranabilmektedir. Scio danışanın bilinciyle, bilinçaltıyla ve vücuttaki enerji dağılımıyla ilgilenerek enerji dengesizliklerine karşı çözüm sunmaktadır. Scio cihazı sorunun nedenini bulmakla birlikte danışanın bedeni ile tamamen uyumlu olan dengelemeyi de (enerjetik veya doğal olarak) sağlamaktadır. Cihaz vücuda binlerce frekans salıp geribildirim, rezonans, kuantum, homeopati yöntemlerini kullanarak kişiyi tüm yönü ile tanıyıp sorunları tespit etmekte ve oluşabilecek şikayetlere karşı bizlere uyarı vermektedir.

SCIO, insanlardaki frekans ve enerji düşüklüğü sorunlarını ve enerji dengesizliklerini bulan yüksek teknolojili bir tamamlayıcı terapi cihazıdır. SCIO, vücudun biyolojik tepkilerini ve titreşimlerini tespit ederek virüsleri, alerjileri, gıda hassasiyetlerini ve vücuttaki eksiklikleri tespit eder. Bu bilgiler bize vücudun ihtiyaçları, işlev bozuklukları ve mevcut hasarları hakkında bilgi verir. Bu bilgi standart tıbbi testlerden farklıdır çünkü bize bedenin enerjik durumunu anlatır.

SCIO, vücudu bilgisayarlardaki virüs tarayıcı programlar gibi tarar. Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, alerjiler, anomaliler ve gıda hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarar ve dengesizlikler hakkında bilgi verir. Röntgen ve kan testleri gibi yaygın tıbbi testlerden farklı olarak SCIO, vücudun enerjik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.

SCIO Nasıl Çalışır?

SCIO kuantum fiziği prensipleri ile çalışır. Kuantum biofeedback terapisinin temel yapı taşları, vücudun doğası gereği elektriksel olduğu, doğru koşullar veya uyaranlar sağlandığında kendi kendini iyileştirme yeteneğine sahip olduğu ve kişinin farkındalığı arttıkça kendi kendini iyileştirici değişiklikler yapacağıdır. Basitçe ifade etmek gerekirse, SCIO terapi sırasında vücudun titreşimini ve tepkilerini algılar; bir önceki ölçüm ile bir sonraki ölçüm değeri arasındaki farkları tespit eder. Eğer iyileşme yoksa titreşim değerlerini değiştirir. Vücut için faydalı olan tüm değerleri korur ve bozulan değerleri eski haline getirir.

SCIO, vücuttaki vitamin seviyelerini, amino asitleri, mineralleri, enzimleri, şekerleri, toksinleri, hormon seviyelerini, kas tonusunu, hastalıkları, virüsleri, bakterileri, mantarları ve iç organların sağlığını ve dengesini ölçer ve bu verileri “normal veriler” ile karşılaştırır.

SCIO, FDA (Food and Drug Administration) tarafından EPFX adıyla onaylanmış, tamamıyla güvenli ve oldukça hassas bir sistem olan QXCI sisteminin en son halidir ve dünyanın birçok ülkesinde bu isimle kabul görmüştür.

SCIO sisteminin çalışması, Kuantum Fiziği prensiplerine dayanır. Ana hatlarıyla, terapi esnasında, SCIO, bedenin rezonans/ tepki kalıbını ölçmektedir. Bedenimizin her organı ve dokusu bir enerjik frekansa sahiptir ve stres için test edilebilir. Örneğin pankreasınız olması gereken uygun frekansta titreşmiyorsa, SCIO sistemi, bedeninizden geri yansıyan sinyal sonucunda (geribildirim) bunu anlayacaktır. Organınızdan gelen enerjik yanıt, olması gereken enerjik frekansa ulaşıncaya kadar sistem, özgün frekansı ile organı beslemeye devam edecektir. Beden ve bedenin birçok bölgesi bir kere doğal frekansında titreştiği zaman, kendini iyileştirmek için daha yüksek şansa sahip olur.

Kompleks bir bilgisayar yazılımı sayesinde kişinin enerjetik bedeni ile işbirliği içinde çalışarak bioenerjetik verilerin alınmasını sağlar. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan bedeni bir virüs programı gibi tarar. Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, duygular, travmalar, alerjiler ve besin hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarayıp dengesizlikler hakkında bilgi verir. SCIO röntgen, kan tahlili gibi tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir

Biyolojik geri bildirim ve rezonansı bir araya getiren SCIO sistemi, bedenin kendini iyileştirme kapasitesini uyararak tamamen doğal yöntemlerle harekete geçirir. Rezonans, tüm dünyada, bilim adamları tarafından yüzyılın en modern stres teşhisi ve enerji dengeleme yöntemi olarak kabul edilmiştir. İnsan bedeninin enerjetik titreşimini belirleyip, yorumlayarak dengelenmesine yardım eden bir yöntemdir.

Basitçe SCIO sistemi insanlarda ortaya çıkan enerjik dengesizlikleri, zihinsel problemleri, stresi ve dolayısıyla oluşan sağlık sorunlarını dengelemede destek olan ileri teknoloji ile çalışan bir bütünsel dengeleme cihazıdır.

Scio, elektronik bir geri bildirim cihazıdır. Bedene verilen frekanslara bedenin verdiği geri bildirimleri değerlendirip; gerek görülen enerji terapisini gerçekleştirir. Bedenimizde her hücre; her organ belli bir frekansta titreşmektedir; ”rahatsızlıklar” ise, herhangi bir sebepten dolayı bu frekansların bozulması durumudur. Enerjisel olarak bu frekanslar ”olması gereken” şekilde yeniden ayarlanır, böylece beden kendini iyileştirebilir.

Scio 12000 ayrı frekansı tek tek tarar; normal değerlerle karşılaştırır ve akut ya da kronik dengesizlikleri, mevcut ya da potansiyel rahatsızlıkları; travmaları, duygusal, mental sıkıntıları tek tek rapor halinde sunar; frekansları dengeleyerek enerjisel terapiyi yapar.