Quitt

Bağımlılıklar, Zayıflama ve Detoks İçin Kullandığımız Cihaz QUITT nedir?

Yukarda kısaca açıklanan Morell tipi biorezonans yönteminin, modern teknoloji kullanarak sunan Alman teknolojisidir. Quitt, biorezonans üzerine 20 yıldan uzun süredir çalışmalar yapan deneyimli bir Alman firması olan Holimed ile NEOSANTE ortaklığıyla üretilmiştir. Quitt; biorezonans uygulamalarının bilhassa bağımlılık, alerji ve kilo verme üzerine spesifikleşmiş türevidir. Bu tip terapilerin tartışmasız en etkili halidir.

Quitt Rezonans uygulamalarında biyoaktif maddeler (exojen biorezoans) ya da bedenden (endojen biorezonans) alınan frekanslar eşzamanlı olarak kullanılmaktadır. Frekans aralığıysa diğer cihazlara nazaran çok daha fazladır. Aynı şekilde Quitt’in yüksek etkisini açıklayan, kendine özgü üstün özellikleri bulunmaktadır.

Alman teknolojisiyle geliştirilen yeni nesil bir biorezonans sistemi olan Quitt, 20 yıldan uzun süren bilimsel çalışmalar neticesinde geliştirilmiş ve Bio Life olarak terapi seanslarımızda kullandığımız bir cihazdır. Quitt cihazıyla gerçekleştirilen biorezonans terapileriyle sonuç odaklı çalışmak ve daha olumlu sonuçlar almak kolaylaşmaktadır. Özellikle detoks, kilo verme, alkol ve sigara bırakma gibi terapi uygulamalarında Quitt cihazı ile çok daha pozitif sonuçlar alınabilir çünkü bu cihaz rezonans uygulamalarını çok daha etkili hale getirmektedir.

Terapi Çeşitleri

Rezonans yönteminin uygulandığı terapiler kilo verme, sigara ve alkol bağımlılığından kurtulma, alerji etkilerinin hafifletilmesi veya tamamen ortadan kaldırılması gibi pek çok farklı amaç doğrultusunda kullanılabilir. Bio Life Terapi olarak yeni nesil biorezonans teknolojisine sahip Quitt cihazı yardımıyla bu alanların tamamında alternatif ve destekleyici terapi kürleri uygulamaktayız. Ruhsal problemlerden kurtulmak ve hayata daha pozitif bir şekilde bakmak için uyguladığımız Bach Çiçekleri Homeopatik kürlerimiz ise duygu yönlenmelerini değiştirerek, kişinin daha pozitif bir ruh hali içine girmesine yardımcı olmaktadır.