Quitt

Bağımlılıklar, Zayıflama ve Ruhsal Dengeleme İçin Kullandığımız Cihaz QUITT nedir?

Yukarda kısaca açıklanan Morell tipi biorezonans yönteminin, modern teknoloji kullanarak sunan Alman teknolojisidir.  Quitt; biorezonans uygulamalarının bilhassa bağımlılık, detoks ve kilo verme üzerine spesifikleşmiş türevidir. Bu tip uygulamaların tartışmasız en etkili halidir.

Quitt Rezonans uygulamalarında biyoaktif maddeler (exojen biorezoans) ya da bedenden (endojen biorezonans) alınan frekanslar eşzamanlı olarak kullanılmaktadır. Frekans aralığıysa diğer cihazlara nazaran çok daha fazladır. Aynı şekilde Quitt’in yüksek etkisini açıklayan, kendine özgü üstün özellikleri bulunmaktadır.

Alman teknolojisiyle geliştirilen yeni nesil bir biorezonans sistemi olan Quitt, 20 yıldan uzun süren bilimsel çalışmalar neticesinde geliştirilmiş ve Bio Life olarak terapi seanslarımızda kullandığımız bir cihazdır. Quitt cihazıyla gerçekleştirilen rezonans uygulamalarıyla sonuç odaklı çalışmak ve daha olumlu sonuçlar almak kolaylaşmaktadır. Özellikle detoks, kilo verme, alkol ve sigara bırakma gibi terapi uygulamalarında Quitt cihazı ile çok daha pozitif sonuçlar alınabilir çünkü bu cihaz rezonans uygulamalarını çok daha etkili hale getirmektedir.

Uygulama Çeşitleri

Rezonans yönteminin uygulandığı protokoller kilo verme, sigara ve alkol bağımlılığından kurtulma, stres ve ruhsal problemlerden arınma veya tamamen ortadan kaldırılması gibi pek çok farklı amaç doğrultusunda kullanılabilir. Biolife Rezonans olarak yeni nesil rezonans teknolojisine sahip Quitt cihazı yardımıyla bu alanların tamamında alternatif ve destekleyici uygulama kürleri uygulamaktayız. Ruhsal problemlerden arınmak ve hayata daha pozitif bir şekilde bakmak için uyguladığımız Bach Çiçekleri Homeopatik kürlerimiz ise duygu yönlenmelerini değiştirerek, kişinin daha pozitif bir ruh hali içine girmesine yardımcı olmaktadır.